UK Bookmakers

O.N.S.S. – Fotbal gimnazii – etapa municipală, 2014-2015, ediţia XXII

Scris de Horia Buzaşu, Călin Borota. Posted in Educatie


Rezultate  ETAPA   I  - 14 octombrie 2014


Grupa A      
        Scoala 3 vs. Scoala 15   scor 4-1  (arbitru : Daniel Florian )
                    Au marcat : Oşan, Sabău, Vultur, Macovei respectiv Ciucur.

        Scoala 4 vs. Scoala 9   scor  9-1 (arbitru : Daniel Florian )
        Au marcat: Todoran 5, Faur 2, Precup, Backsai respectiv Reniuc.


                                                                                                                                            
Grupa  B
        Scoala 8 vs. Scoala 12  scor 3-1  (arbitru : Andrei Rus )
        Au marcat: Rusu, Golban, Achim respectiv Vasvari.
        Catonas galben : Achim (sc.8)

        Scoala 2 vs. Scoala 11  scor 2-2 (arbitru : Andrei Rus )
        Au marcat: Balha, Mureşan respectiv Conţiu si Caricaş.

Grupa C   
        Scoala 6 vs. Scoala 18  scor  1-1 (arbitru : Ionut Pop )
        Au marcat: Giurgiu respectiv Lup.
        Catonas galben : Mathias respectiv Prisecaru.

        Scoala 21 vs. Scoala 1  scor  5-0 (arbitru : Ionut Pop )
        Au marcat: Lung 3, Talpos 2.

Grupa D
        Scoala 17 vs. Scoala 5  scor  4-1 (arbitru : Ionut Pop )
        Au marcat: David Ovidiu 2, Muresan, Sarmasag respectiv Negrean.
        Catonas galben : Kovacs (sc.5)
        
        L.P.S. vs. V. Lucaciu  scor  4-0 (arbitru : Ionut Pop )
        Au marcat: Evi, Maries, Tamas, Gulyas.
    


Rezultate  ETAPA   II  - 16 octombrie 2014
Grupa A      
        Scoala 15 vs. Scoala 9   scor 1-3  (arbitrii : Daniel Florian si Catalin Erdei )
                    Au marcat : Pop respectiv Reniuc 2,  Petrovan.

        Scoala 3 vs. Scoala 4   scor  7-0 (arbitrii : Daniel Florian si Catalin Erdei )
        Au marcat: Sabau 3, Dragu 2, Macovei, Vultur.

Grupa  B
        Scoala 12 vs. Scoala 11  scor  2-4  (arbitrii : Daniel Florian si Catalin Erdei )
        Au marcat: Şerban 2 respectiv Dorca 3, Contiu.
        
        Scoala 8 vs. Scoala 11   scor 1-0 (arbitrii : Daniel Florian si Catalin Erdei )
        A marcat: Golban.

Grupa C   
        Scoala 18 vs. Scoala 1  scor  4-0 (arbitrii : Radu Balmos si Bogdan Muresan )
        Au marcat: Lup 3, Leampar.
        
        Scoala 6  vs. Scoala 21  scor  2-1 (arbitrii : Radu Balmos si Bogdan Muresan )
        Au marcat: Horvath, Pohl  respectiv Talpos.

Grupa D
        Scoala 5 vs. V. Lucaciu  scor  1-2 (arbitrii : Radu Balmos si Bogdan Muresan )
        Au marcat: David Ovidiu 2, Muresan, Sarmasag respectiv Negrean.
        Catonas galben : Kovacs (sc.5)
        
        Scoala 17 vs. L.P.S.  scor  3-1 (arbitrii : Radu Balmos si Bogdan Muresan )
        Au marcat: Muresan, David, Valean respectiv Maries.
        Catonase galbene :  David, Valean respectiv Tămas.
Marţi 21 oct. Se va desfăşura ultima etapă din faza grupelor:
Grupa A teren Sc.4            Şc .4 – Şc. 15 (ora 14.00)         Sc. 9 – Sc. 3   (ora 14.40)
Grupa B teren Sc.4             Sc.2 – Sc.12  (ora 15.20)         Sc.11 – Sc.8   (ora 16.00)
Grupa C teren L.P.S.          Sc.21– Sc.18 (ora 14.00)          Sc. 1  -  Sc. 6 (ora 14.40)                 Grupa D teren L.P.S.          L.P.S.- Sc. 5  (ora15.20)  Col.Lucaciu- Sc.17(ora 16.00)
Primele două clasate din fiecare grupă se califică în sferturile de finală.

Share

Adaugă comentariu


Codul de securitate
Actualizează

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here
Copyright © NecenzuratMM.ro 2009-2019