JUSTITIA CORUPTA DIN ROMANIA PROTEJATA DE UN SECURIST

Scris de CL. Posted in Dezvaluiri


In decembrie 2013 cunoscutul actor si autor DAN PURIC a afirmat: “ România , nu este un stat, este un stat mafiot condus de nişte securişti nenorociţi”.
Doriti sa stiti bugetul serviciilor secrete din Romania,in situatia in care suntem o tara fara prea mare insemnatate pe tabla de sah a marilor puteri?

WASHINGTON POST :”România, o țară cu populație de 19 milioane,FĂRĂ DUȘMANI EXTERNI,are ȘAPTE AGENȚII DE INFORMAȚII. Activiștii pentru democrație susțin că s-a ajuns aici pt.a se face ABUZ de puterea SPIONAJULUI spre a se obține avantaje neloiale față de adversarii POLITICI și a dezgropa date compromițătoare”!

Extremiștii de la Jobbik, cercetați pentru FINANȚĂRI din Rusia și Iran

Scris de DP. Posted in Dezvaluiri


„Evenimentul Zilei” prezintă o analiză despre partidul neo-nazist Jobbik - ce este acesta, cine îl finanţează, care sunt legăturile sale externe, cum poate fi interzisă activitatea sa în România şi cum au fost interzise astfel de partide sau de activităţi în ţările civilizate.

Agresiunile de la Târgu Mureş

Peste 4.000 de persoane, mulţi dintre aceştia aduşi cu autobuzele de către partidul extremist maghiar Jobbik, au participat luni la comemorarea secuilor martiri de la Târgu Mureş. Deşi marşul către Prefectura Mureş nu fusese autorizat, organizatorul manifestării, Izsak Balazs, a cerut participanţilor la comemorarea din Cartierul 22 Decembrie să se îndrepte pe trotuare către Prefectura Mureş,

CRIMA ORGANIZATĂ colectează în numele STATULUI, peste 10 miliarde de euro anual

Scris de Pavel Roman. Posted in Dezvaluiri


 Diletantismul clasei politice şi a celor aflaţi la guvernare – care au impresia că specialiştii pot fi substituiţi de cei cu diplome obţinute prin plagiat sau mită -, a creat cel mai profund vid de profesionalim posibil în România şi un amatorism generalizat de care profită atât marile concerne şi trusturi internaţionale, cât şi crima organizată, a căror acumulări, experienţă şi putere de influenţă le permit să se joace cu factorii de decizie din România ca şi pisica cu şoarecele.
Nu introducerea cotei TVA la 24% din valoarea produsului a fost şi rămâne cea mai proastă şi tâmpită decizie politică din ultimii ani, care a transformat România în cel mai atractiv loc din U.E. pentru fraudă fiscală şi a transformat populaţia României în sponsorul grupurilor de crimă organizată -,

Benjamin Fulford face dezvăluiri incredibile despre Oculta Mondială

Scris de SN. Posted in Dezvaluiri


“In data de 21 decembrie 2011, Benjamin Fulford a fost invitat in cadrul unei emisiuni de analiza politica la un post TV din Japonia. Cu aceasta ocazie el a dat un ultimatum cabalei satanice criminale. Va prezentam traducerea din limba engleza a interventiilor sale care au fost publicate si pe YouTube. Cele 3 pasaje in care Fulford vorbeste in engleza sunt la minutele 6:41-13:48, apoi 23:27-25:30, si la final 39:22-40:08(emisiunea este postata mai jos):
A) Segmentul 6:41 – 13:48

Avocatul Mircea Moise: “Procesul verbal prin care trebuia ca CS U Craiova sa fie exclusa din campionat a fost falsificat!”

Scris de Horatiu SIMA. Posted in Dezvaluiri


Decizia Judecatoriei Sectorului 2 cu privire la respingerea contestatiei depuse de Fotbal Club Universitatea Craiova care a contestat solutia NUP cu privire la presupusele fapte de tainuire ale unor cluburi de Liga I si Liga a II-a nu arata decat faptul ca Mititelu a castigat procesul impotriva FRF!

Practic, prin sentinţa de joi a Judecatoriei Sectorului 2 s-a confirmat irevocabil ca intreaga vina pentru prejudicierea clubului Universitatea Craiova apartine inculpatilor FRF, LPF, Sandu Mircea, Dragomir Dumitru si ceilalti inculpati din dosar, membri ai fostului Comitet Executiv al FRF, anunta avocatul Mireca Moise.

SEMNAL DE ALARMĂ. Ofițeri ai Armatei Române din Bistrița: UDMR urmărește destrucurarea României și crearea Ungariei Mari

Scris de Dan TANASA. Posted in Dezvaluiri


SCRISOARE DESCHISA,

Primului ministru al Guvernului Romaniei,
Presedintelui Partidului Conservator,
Presedintelui Partidului Social Democrat,
Presedintelui Uniunii Nationale pentru Progresul Romaniei,
Presedintelui Partidului National Liberal,

Scrisoarea noastra deschisa se doreste a fi un semnal de alarma pentru intreaga noastra clasa politica. In virtutea Constitutiei Romaniei privind dreptul la opinie, dorim sa atragem atentia, atat Primului ministru al Guvernului Romaniei, cat si presedintelui Partidului National Liberal: oamenii au votat U.S.L.-ul cu majoritatea zdrobitoare de 70%, un vot decisiv impotriva regimului Basescu,

ADEVĂRAȚII STĂPÂNI AI ROMÂNIEI!

Scris de Radu Roncea. Posted in Dezvaluiri


Întreaga mass-media națională este controlată și condusă din umbră de către 7 mari magnați evrei, maeștri desăvârșiti ai informării pe jumătate sau mai bine spus ai dezinformării.
 
I.Stăpânul“Hearst ”
 
William Randolph Hearst faimosul evreu american care a fondat imperiul său numit Hearst în toata lumea. In România îi spune “Sanoma Hearst Romania SRL” și directorul general este bineînțeles o evreică pe nume Elisabeth Loesberg .

Soroş a FINANŢAT ONG-urile anti-Roșia Montană, cu peste 3 milioane de dolari. Vezi STATELE DE PLATĂ

Scris de EVZ. Posted in Dezvaluiri


Miliardarul american, George Soros, ar fi donat peste 3 milioane de dolari ONG-urilor din România care militează împotriva proiectului Roșia Montană, informează DC News.
Potrivit unor surse DC News, miliardarul american de origine maghiară, George Soroş, ar fi înființat în ultimii 20 de ani în România, în jurul Fundației Soros, o adevărată rețea care a atras de partea ei cea mai vocală parte a societății civile din țară. Prin fundaţiile pe care le controlează, George Soros a finanţat zeci de ONG-uri din România, care protestează împotriva exploatării miniere de la Roșia Montană.

Guvernul PONTA III a recompensat deja VOTUL dat de minoritati in Parlament

Scris de IR Rosiianu. Posted in Dezvaluiri

palatul-victoria-guvern-romania-ponta
Ca o coincidenta pur si simplu intamplatoare, IMEDIAT ce reprezentantii tuturor minoritatilor nationale si-au dat votul in plen, astfel contribuind deschis la investirea Guvernului Ponta III, a si aparut Hotararea nr 52/2014, cea prin care s-a aprobat repartizarea sumelor pentru toate minoritatile in cauza.
Logic, cei mai multi bani i-au capatat cei de la UDMR, de-acum partasi la aceasta guvernare.
Restul aveti Hotararea mai jos.
Cititi si va cruciti!
Si tineti cont de faptul ca sumele exprimate sunt IN MII LEI!

Banii din donatii rataciti in conturile MAI

Scris de SNAP. Posted in Dezvaluiri


 In urma cu mai bine de 6 ani au fost colectate anumite sume de bani prin DONATII facute de lucratorii Ministerului Afacerilor Interne in scopul acordarii de ajutoare umanitare populatiei afectate de inundatiile din toamna anului 2007 si din vara anului 2008.  Ulterior, nu toti  acesti bani au fost folositi pentru scopul initial, la finele anului 2010, suma nefolosita pentru ajutorarea sinistratilor fiind de 2.227.999.19 lei.
Dupa o lunga si misterioasa tacere in legatura cu aceasta importanta suma de bani, nefolosita conform destinatiei stabilite de donatori, prin Nota - Raport nr. 397690/05.12.2013,  s-a propus schimbarea destinatiei sumei respective, mai exact folosirea acestei sume pentru nevoile Ministerului Afacerilor Interne.

Copyright © NecenzuratMM.ro 2009-2026